Master la o universitate de top?
Află mai multe la prezentările UNIVERSALIO

Dacă te uiţi după programe de master la universităţi de prestigiu, care să îţi fie şi accesibile financiar, UNIVERSALIO ţi-a pregătit o serie de prezentări, în Bucureşti, Cluj, Iaşi şi Timişoara.

Vei avea ocazia să înţelegi procesul de aplicare în destinaţii cu taxă de şcolarizare zero (ţările scandinave) sau comparabile cu cele din România (Olanda). Şi vei putea afla mai multe despre elementul care va face din acest an mult mai accesibile studiile de masterat în Marea Britanie: împrumutul pentru studii, acordat acum de guvernul britanic şi la nivel postgraduate.

Te aşteptăm la prezentări în următoarele date şi locaţii:

• Iaşi: miercuri, 13 aprilie 2016, ora 17:00, Hotel Unirea (sala Orion)
  • Timişoara: miercuri, 13 aprilie 2016, ora 17:00, Incuboxx
  • Cluj-Napoca: luni, 18 aprilie 2016, ora 17:00, Cluj HUB
  • Bucureşti: miercuri, 20 aprilie 2016, ora 17:00, Grand Hotel Continental (sala Tonitza)

Înscrie-te la o prezentare…